Ortadoğu Hastanesi Doğum PaketiOrtadoğu Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Özel Ortadoğu Hastanesi İvedik Caddesi üzerinde merkezi konumuyla;  bölgedeki misafirlerine hizmet vermektedir. Yenimahalle, Etlik, Keçiören, Aydınlıkevler gibi semtlerden çok sayıda hastanın tercih ettiği önde gelen özel hastanelerdendir.

Özellikle çocuk ve kadın doğum bölümü hekimleri sebebiyle, Ankara’nın diğer ilçe ve semtlerinde oturan sigortalılarımızın tercih ettiği bir hastanedir. Özel Ortadoğu Hastanesi Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı olarak; Çalışan emekli tüm SGK hizmet verir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası avantajları ile birçok sigorta şirketiyle anlaşmalıdır. Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında sigortalılarımız SGK anlaşmalı tüm bölümlerden yararlanabilmektedir. Bunun için; Doktor muayenesinde Sadece 15 TL katılım ödemeniz yeterlidir. Yapılan test, tahlil ve tetkikler… Tamamlayıcı sigorta kapsamında karşılanır. Ayrıca sigortanızın başladığı tarihten sonra ortaya çıkan, şikayet ve rahatsızlıklara ilişkin hastane yatışlarınız, olası ameliyatlarınız yine tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında %100 ödenir.

Ortadoğu Hastanesi Doğum Paketi

Ortadoğu Hastanesi ‘nden memnuniyet duyan sigortalarımızdan aldığımız geri dönüşlerle, kısa süre önce hamileyken yapabildiğimiz doğum sigortaları projemizde Ortadoğu Hastanesi anlaşmalı kurumumuz olarak hizmet vermeye başladı. Bu sayede hamilelik öncesinde yapabildiğimiz doğum sigortaları gibi hamilelik başladıktan sonra yapabildiğimiz doğum sigortalarında da sadece 15 TL ödeyerek gebelik takibinize devam edebilir, testlere ayrıca para vermezsiniz.

Ortadoğu Hastanesi Doğum Paketi ile, ünvanına bakılmaksızın, SGK ile anlaşmalı hizmet veren hekimler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Normal doğum ya da sezaryen ayrımı olmadan doğum sigortasından yararlanırsınız. Doğum için de ek bir ücret ödemezsiniz.

Doğum paketleri sağlık sigortası kapsamında devlet tarafından desteklenir Dolayısıyla yapmış olduğunuz sağlık sigortası prim ödemeleri işyerinizden alacağınız vergi avantajıyla desteklenmektedir. Başvuru ile birlikte bizden alacağınız belgeyi, işyerinize götürerek  %15 ile %35 arasında değişen oranlarda ki, vergi diliminize göre, bu destekten yararlanabilirsiniz.

Kısacası doğum için  anlaşmalı olmayan hastanelere ödeyeceğiniz parayı daha ekonomik koşullarda sağlık sigortasına ve Ortadoğu Hastanesinden avantaja çevirip, önemli bir devlet desteği  de almış olursunuz. Ayrıca taksitli ödeme seçenekleri kullanarak doğum harcamalarınızı kolaylıkla karşılamış olursunuz.

Muayeneler, tahliller ve doğum eylemi dahil Doğum Paketi maliyetiniz; Hamilelik öncesinde yaklaşık 2.950TL – 3.200TL aralığındadır. Hamilelik süreciniz başladıktan sonra da yararlanabileceğiniz paketler için ortamama  4950TL bütçe ayırmalısınız. Taksitle ödemek için  DETAYLI BİLGİ ALIN